Jakou barvu máte rádi?
Kolik chcete utratit?
Oblíbená značka?
Novinky nebo slevy?

Tyto certifikáty (a další) naleznete u našich výrobků.

                 

                 

                  

Známka Fairtrade® se vztahuje na výrobky z FT certifikovaných surovin.

       

 

   

 

   

   

    

 

   

 

    

    

      

 

Revolver World

 

Revolver World je nezisková organizace, kerá se zabývá výrobou a distribucí Fairtrade výrobků z organických materiálů. Začátky se datují do roku 2007, kdy se Paul Birch, generální ředitel firmy Revolver Records, začal zajímat o hnutí Fairtrade a vůbec o zboží, které je vyráběno a prodáváno podle principů fair trade. Bylo to vcelku logické vyústění vývoje firmy, protože Revolver Records je zavedená anglická nahrávací společnost, zaměřená na indickou hudbu, sídlící ve West Middlands. Společnost Revolver Records byla založena už v roce 1970 a podle slov jejího zakladatele šlo vždy o "malou společnost s velkými sny". 

Tato firma jde dál, než někteří jiní producenti - oblečení je vyráběno v konventu v Tirupuru (Assisi), který je sám charitní organizací. Poté jsou všechny oděvy poslány do barvírny, která používá pouze přírodní barviva. Zde pracují jen lidé, kteří jsou na různém stupni mentální kapacity - většinou se jedná o nějakou formu mentálního postižení. V Velké Británii své zboží prodávají prostřednictvím společnosti Oxford Whole foods, která také zaměstnává více než 2/3 lidí s lehčím až středním stupněm mentálního postižení .

Záměrem Revolver World je pomáhat národům, které mají menší štěstí než my v "civilizovaném světě" a to jak formou výroby a nákupu produktů s fairtrade certifikací, tak také finanční pomocí při výstavbě veřejných budov na Africkém kontinentu, jako jsou školy, nemocnice, sirotčince a hospice. 

Novinky na email

Pro držitele karet Sphere sleva 10%