Jakou barvu máte rádi?
Kolik chcete utratit?
Oblíbená značka?
Novinky nebo slevy?

Tyto certifikáty (a další) naleznete u výrobků.

                 

                 

                  

Známka Fairtrade® se vztahuje na výrobky z FT certifikovaných surovin.

Certifikáty se vztahují vždy na konkrétní výrobek.

       

 

   

 

   

   

    

 

   

 

    

    

      

 

Než nakoupíte...

Jsme rádi, že jste zavítali do našeho e-shopu. Abychom vám co nejvíce zjednodušili výběr a nakupování, a ušetřili vás od případného zklamání, připravili jsme pro vás následující informace, které si prosím přečtěte před tím, než nakoupíte.

1. Velikosti oblečení se u jednotlivých dodavatelů mírně liší, proto si prosím vždy zkontrolujte podle tabulky velikostí, zda zvolená velikost je pro vás ta pravá. Protože si uvědomujeme, že je vcelku obtížné kupovat oblečení přes internet jen podle orientačních tabulek velikostí, přidali jsme k většině výrobků obrázky s přesnými mírami oděvů ve všech prodávaných velkostech. Pak můžete míry porovnat s podobným oblečením, které máte doma v šatníku.

2. U jednotlivých oděvů najdete různé dostupnosti, Přehled a vysvětleni, co se za nimi skrývá najdete v části Jak nakupovat

3. Většina výrobků je vyrobena z bavlny, a ta se, jak známo, po vyprání trochu srazí. Pamatujte prosím na tuto skutečnost zejména pokud váháte mezi dvěma velikostmi.

4. Převážná většina výrobků z naší nabídky je ručně barvena přírodními pigmenty, proto při několika prvních praních mohou pouštět přebytečnou barvu. Věnujte prosím pozornost návodu k údržbě na štítcích na oblečení. Pokud si nejste jisti, co jednotlivé symboly na štítku znamenají, v části Péče o oděvy najdete jejich vysvětlení.

Věříme, že budete s výběrem vašeho nového oblečení spokojení. Pokud máte pocit, že by vám při výběru pomohlo něco dalšího, budeme rádi, pokud nám napíšete a pomůžete tak zlepšit nakupování také ostatním.

Novinky na email

Pro držitele karet Sphere sleva 10%